« Atgal
2018-12-03
„Leisk pasidalinti“

Adventas – tai laikas, kad išnešiotume šventes, kad jų lauktume, kad jos mums būtų ypatingos. Kad atsirastų naujas santykis – laukimo, meilės ir padėkos, – jį reikia subrandinti. Tam ir yra skirtas džiaugsmingas adventinis laukimas.“ A. Toliatas

Gruodžio 3 d. į šventinį vakarą „Leisk pasidalinti“ rinkosi gimnazijos pedagogai, mokiniai, jų tėveliai, progimnazijų, su kuriomis bendradarbiaujame, atstovai. Vakare skambėjusi kalėdinė muzika, dainos, prasmingi žodžiai, žvakių skleidžiama šviesa, gardus kavos ir pyragų kvapas visus sušildė ir sujungė nematoma gija. Juk taip svarbu išmokti kartais sustoti ir pabūti kartu, suprasti, kad stipriausias dalykas, kuris mus laiko gyvenime, – tai tarpusavio ryšys.

Šis laikotarpis – tai gerumo ir dosnumo metas, tai stebuklų, svajonių išsipildymo metas. Kiekvienais metais per Advento vakarą remiame onkologinėmis ligomis sergančius vaikus. Šis vakaras ne išimtis: surinktos lėšos (surinkta 465 eurai) bus skirtos šiauliečių Urtės Žaliūkaitės ir Martyno Grikšto gydymui.

Dėkojame gimnazijos Tėvų klubo mamyčių ansambliui, mokinių ansambliui ir jų vadovei, muzikos mokytojai K. Mankuvienei, solistams: Arnui, Rugilei ir buvusiai mūsų didždvarietei Renatai, šeimos duetui Paulinai ir jos tėveliui Jonui, šokėjams: Deimantui ir Kamilei, Ugnei ir Arnui, Martynui ir Viltei, renginio vedėjams Patricijai ir Jokūbui. Dėkojame mokytojams, kuratorėms, vadovams,  kepusiems pyragus. Ačiū visiems.

Daiva Trijonienė, Neformaliojo švietimo ir pagalbos skyriaus vedėja