« Atgal
2020-01-14
IB Meet

Kaip ir kasmet, taip ir šiemet, gruodžio 27-osios vakarą, šventiškai nusiteikę į kasmetinį susitikimą IB meet rinkosi Didždvario gimnazijos Tarptautinio bakalaureato diplomo programos mokiniai ir mokytojai. 

Šventę pradėjo Didždvario gimnazijos TBDP Alumni klubo prezidentas Martynas Jaugelavičius, dar kartą pristatęs organizacijos koncepciją, jos istoriją, diplomo programos išskirtinumą. Po jo sekė Kipras Kušleika (baigęs programą prieš penkerius metus), pasidalijęs savo sukurtu unikaliu mokinio profiliu, kuriuo vadovaujasi gyvenime, kelionių patirtimi bei studijomis Niujorko universitete Abu Dabyje, Jungtiniuose Arabų Emyratuose. Kipras akcentavo, kad svarbu ne tik siekti savo tikslų, bet  ir išbandyti naujoves. Istorijos mokytojas bei savanoriškos veiklos (CAS) koordinatorius Paulius Baranauskas pabrėžė savanorystės svarbą. 

Šių metų Alumni premija buvo skirta Aleksandrai Šabrinskaitei. ,,Aleksandra, ačiū tau už IB idėjų puoselėjimą ir įsitraukimą į įvairias veiklas per tuos dvejus metus. Kaip ir minėjau susitikimo metu, tikiuosi, jog IB diplomas tau ir visiems tavo bendraklasiams reikš kur kas daugiau nei oficialus programos baigimo dokumentas”, –  teigė Martynas Jaugelavičius. 

Po įkvepiančių kalbų prasidėjo svarbiausia susitikimo dalis –  gimnazijos direktorius Vitalis Balsevičius kartu su TBDP koordinatore Rima Tamošiūniene įteikė Tarptautinio Bakalaureato programos baigimo atestatus XIII TBDP laidai. Žodį nuo laidos tarė Danielius Sasnauskas, šiuo metu studijuojantis Europos socialinius ir politikos mokslus UCL (University College London), kuris savo kalboje ne tik pasidalijo nauja patirtimi, bet ir žinių, gebėjimų, įgytų mokantis gimnazijos TBDP, nauda.

Kornelija Gazbeinaitė, TB2 kl. mokinė