« Atgal
2018-11-26
Atvira širdis

Lapkričio 10–17 d. gimnazijos TB1 kl. mokiniai:  Karolina Stanytė, Kornelija Gazbeinaitė, Nedas Adeikis ir Airidas Zaicevas, lydimi psichologijos mokytojos Rūtos Nagelienės, dalyvavo Erasmus+ programos jaunimo mainų projekte „Atvira širdis, atviros mintys, atvira Europa”  („Open heart, open mind, open Europe”), kuris vyko Lenkijoje, Rajczos mieste. Projekte dalyvavo 11 šalių (Italijos, Portugalijos, Kroatijos, Vengrijos, Estijos, Lenkijos, Rumunijos, Ispanijos, Turkijos, Vokietijos ir Lietuvos) atstovai.  

Vienas iš svarbiausių projekto tikslų – atverti savo širdis ir mintis dalykams, kurie mums yra nauji, sudėtingi ar gal net baugūs. Kiekviena komanda pristatė savo šalį, dominuojančias problemas, diskutuodami ieškojo problemų sprendimo būdų. Seminarai, diskusijos, prezentacijos, filmų kūrimas bei dalyvių sukurtos gatvių kampanijos buvo puiki galimybė susipažinti su daugiatautiškumo sąvoka ir jos įgyvendinimu socialinėse veiklose.

Šis projektas padėjo sugretinti patirtis ir įvairias nuomones apie Europoje vyraujančias problemas ir padėjo atrasti kūrybingų būdų jas išspręsti.

Karolina Stanytė, TB1 kl. mokinė