« Atgal
Titulinis » Veiklos sritys » Neformalusis ugdymas » Renginiai » 2018-2019 m.m. renginiai »

Prancūzų kalbos stovykla „Magique franςais – 2019“

2019-07-17
Prancūzų kalbos stovykla „Magique franςais – 2019“

Šių metų birželio 24-30 dienomis Kelmės rajone, „Miego klinikoje“, jau ketvirtą  kartą vyko prancūzų kalbos stovykla „Magique franςais“. Joje dalyvavo 30 mokinių iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Alytaus ir Šiaulių. Trys pedagogai (du iš Šiaulių ir prancūzų tautybės pedagogas iš Panevėžio) ir du savanoriai mokiniams sudarė  galimybes ne tik patobulinti savo prancūzų kalbos žinias (rytinių edukacinių užsiėmimų metu), bet ir įtvirtinti jas žaidimų, teatro ir improvizacijos užsiėmimuose. Rytinė mankšta ir sportiniai turnyrai padėjo jaustis žvaliai. Stovykloje veikė vietinis paštas, kuris įtraukė ir pačius skeptiškiausius parašyti laiškelį labiausiai patikusiam draugui ar tiesiog padėkoti už kartu praleistą laiką.

Savaitės trukmės stovyklos laiką vainikavo šeštadienio laužas ir atviri vaikų pasisakymai. Pažadėjome vieni kitiems mokytis prancūzų kalbą ir dar ne kartą susitikti šioje magiškoje stovykloje.

Dėkoju puikiai ir darbščiai komandai: Kristinai, Morgan, Unei ir Evelinai, Prancūzų institutui ir Neformaliojo švietimo centrui už finansinę paramą, Didždvario gimnazijai, ypač Sonatai, už pagalbą ir palaikymą. Manau, kad ir šį kartą „blynas neprisvilo“.

Noriu pasidalinti dviejų mamų atsiliepimais:

Miela, Jūrate, dar kartą norėčiau jums padėkoti už stovyklą. Jūs ne tik leidote mano sūnui čia puikiai leisti laiką, susirasti naujų draugų, tačiau įkvėpėte  gilinti kalbos žinias. Po praėjusių metų stovyklos jis devynis mėnesius papildomai lankė prancūzų kalbos kursus. Ačiū jums už iniciatyvą ir nuoširdų darbą. Simo mama

Miela p. Jūrate, nuoširdžiai dar kartelį dėkojame Jums ir visiems mokytojams už puikią prancūzų kalbos stovyklą!  Sukūrėte puikią komandą, kuri tikrai nuoširdžiai  dirbo su mūsų jaunimu. Tiesiog likau sužavėta. Galimybė buvo unikali ir vieta gamtoje atitolti nuo technologijų ideali. Tokių kūrybiškai suplanuotų, interaktyvių susibūrimų paaugliams reikia kuo daugiau. Sveikiname Jūsų sėkmingą iniciatyvą, tikimės, kad ir ateityje bus galimybių gyvai mokytis prancūzų. Esteros mama

Jūratė Šimkuvienė, prancūzų k. mokytoja