« Atgal
Titulinis » Veiklos sritys » Neformalusis ugdymas » Renginiai » 2018-2019 m.m. renginiai »

Asmeninis projektas – drabužių kolekcija „Merci“

2019-04-12
Asmeninis projektas –  drabužių kolekcija „Merci“

Nors I–II kl. mokinių konferencija „Rengi projektą – mokaisi mokytis“, kurioje antrokai pristatys savo asmeninius projektus, vyks tik birželio 6 d., bet IIs kl. mokinės: Julija Žadeikytė ir Gineta Švaplytė, balandžio 5 d. 19 val. Šiaulių universiteto Dailės galerijoje jau pristatė savo asmeninį projektą –  drabužių kolekciją „Merci“. Projekto rezultatas – Julijos sukurtos ir pasiūtos keturios pavasariu dvelkiančios suknelės ir Ginetos organizuotas renginys, kuriame viskas apgalvota iki smulkmenų: ir baltos, prie erdvės derančios kėdės, ir dovanėlės kiekvienam svečiui, ir pačių merginų parengtas vaišių stalas, neužmiršta padėkoti ir renginio rėmėjams.

Į renginį rinkosi Julijos ir Ginetos tėvai, seneliai, draugai, mokytojai. Laukdami pasirodymo, visi tyliai šnekučiavosi, kad nesudrumstų ramybe dvelkiančios aplinkos, kurią padėjo sukurti ir galerijos aura, ir skambanti svajinga muzika, ir žybsinčių lempučių girliandos, ir elegantiškai degančios žvakės, ir... glėbys svečių atsineštų gėlių.

Šiek tiek po 19 val. (kaip ir dera vėluoti tikram dizaineriui) įžengė pimoji Julijos drabužių kolekcijos manekenė – Julijos mama, po to pasirodė dar trys. Visa kolekcija buvo  pasitikta audringais plojimais. Projekto vadovė Audronė Saldauskienė pasidžiaugė mokinių kūrybiškumu, savarankiškumu,  pasveikino su kūrybinio kelio Pradžia!