« Atgal
2019-09-24
Mitas sugriautas
Jau devintąjį kartą Šiaulių Didždvario gimnazijos tiksliųjų mokslų mokytojai į tradicinį renginį matematikos olimpiadą-konkursą pakvietė Šiaulių krašto mokyklų merginas. 

Kad šis renginys yra populiarus, rodo ir dalyvių skaičius: susirinko 127 merginos iš Šiaulių miesto progimnazijų („Juventos“, Jovaro, „Romuvos“, Dainų, Gytarių, Ragainės, Salduvės) ir gimnazijų (J. Janonio, Lieporių, S. Šalkauskio, S. Daukanto, S. Sondeckio menų, VšĮ Šiaulių universiteto, „Romuvos“). Atvyko dalyvės iš Mažeikių M. Račkausko, Kuršėnų L. Ivinskio, Šiaulių r. Gruzdžių, Joniškio „Aušros“ gimnazijų, Joniškio „Saulės“ pagrindinės ir M. Slančiausko progimnazijos. Susidomėjimas konkursu įrodo, kad mitas „matematika domisi tik vaikinai“ yra klaidingas!

Spalio 17-os vidurdienį merginos paniro į 2 valandų uždavinių, kuriuos parengė Didždvario gimnazijos matematikos mokytojai, sprendimą. Mokytojai, atlydėję merginas į konkursą, dalyvavo paskaitoje, kur savo gerąją darbo patirtimi apie mokinio individualios pažangos stebėjimą dalijosi Didždvario gimnazijos matematikos mokytoja metodininkė R. Ernestienė. 

Merginos, laukdamos konkurso rezultatų ir prizų (už kuriuos esame dėkingi AB „Swedbank“ Šiaulių skyriui, leidyklai „Šviesa“), gėrė arbatą, aptarinėjo išspręstus uždavinius, stebėjo filmą, vaikštinėjo po rudenėjančius Šiaulius.

Romualda Pupinytė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Nuotraukos: Sabina Alishova