« Atgal
2019-07-03
Mokslo virusas 4

Birželio 24–28 dienomis Nidoje stovyklavo 70 gabiausių Šiaulių miesto mokyklų mokinių, kurie šiais mokslo metais tapo olimpiadų, konkursų, varžybų nugalėtojais. Vaikų vasaros poilsio programa Nidoje – tai Šiaulių miesto savivaldybės padėka ir paskatinimas gabiesiems. 

Gabiausi Šiaulių miesto mokiniai vasaros atostogas Nidoje praleidžia jau ketvirtą kartą. Vasaros poilsio stovyklą „Mokslo virusas 4“ jiems organizavo Šiaulių Didždvario gimnazija kartu su tarptautinių savanorystės projektų savanoriais, atliekančiais savanorišką tarnybą įvairiose ugdymo įstaigose ir organizacijose, kurių projektų koordinatorė – Didždvario gimnazija.

Stovyklautojai ne tik gėrėjosi vienos įspūdingiausių Lietuvos vietų kraštovaizdžiu, bendravo ir maudėsi jūroje, bet ir sužinojo daug naujų dalykų: kūrė piešiančius Lego robotus, sprendė logines užduotis naudodamiesi Ozobot robotais ir Lego kaladėlėmis, žaidė komandinius žaidimus, kovėsi „Protų mūšyje“, rinko taškus orientaciniame žaidime, domėjosi tarptautinės savanorystės galimybėmis, plaukė laivu į Mingę.
 
Rasa Zvilnaitė, neformaliojo ugdymo mokytoja