« Atgal
Titulinis » Veiklos sritys » Neformalusis ugdymas » Renginiai » 2018-2019 m.m. renginiai »

Trečioji tarptautinio konkurso „Start Strong 3+3 Student Entrepreneurship” meistriškumo pamoka

2019-05-08
Trečioji tarptautinio konkurso „Start Strong 3+3 Student Entrepreneurship” meistriškumo pamoka

Balandžio 29 d. Šiaulių apskrities P. Višinskio viešosios bibliotekos Amerikos skaitykloje įvyko jau trečioji tarptautinio konkurso „Start Strong 3+3 Student Entrepreneurship” meistriškumo pamoka. Jos tema – sėkmingas verslo idėjos pristatymas (angl. pitch).  ChangeMakersON programos lektorė Simona Šimulytė davė daug  praktinių patarimų, kaip pradėti pristatymą, kaip bendrauti su investuotojais, kaip panaudoti humorą bei tikrovišką pasakojimą. Visos komandos turėjo galimybę pasidalinti idėjomis, patarti vieni kitiems. Užsiėmimo metu dvylika komandų iš įvairiausių Lietuvos miestų pristatė savo idėjas-socialinius projektus, kurie padėtų spręsti mokinių gyvenamosios vietos socialinę problemą. Kol kas tai buvo tik bandymai, bet namų darbas pareikalaus daugiau – mokiniai turi sukurti 3 minučių video, kuriame pačiu geriausiu būdu pristatytų savo finalinį konkurso produktą – socialinį projektą, pagrįstą realiais faktais.

Tai jau paskutinė meistriškumo pamoka. Vertinimo komisija lauks namų darbų ir jau gegužės 24 d. finalinės šventės metu paskelbs konkurso  „Start Strong 3+3 Student Entrepreneurship” laimėtojus, kurie vieną liepos mėnesio savaitę praleis Seattle mieste, JAV, ir semsis verslumo patirties iš sėkmingų verslininkų bei įmonių vadovų.

Didždvario gimnazijai atstovauja TB1 kl. mokinių komanda OMMEN: Jokūbas Ramašauskas, Airidas Zaicevas, Nedas Adeikis ir Laurynas Jagutis. Komandos vadovė – Alla Chvostova.

Palinkėkime jiems sėkmės!  

Konkursą vykdo asociacija „Karjeros kodas“ kartu su partneriais JAV Ambasada Lietuvoje, tarptautine karjeros ugdymo programa „Start Strong“ bei Europos socialinio verslumo ugdymo ir inovatyvių studijų instituto programa ChangeMakersON.

Kristina Urbonienė, konkurso koordinatorė, „Start Strong“  programos vadovė Lietuvoje, asociacijos „Karjeros kodas“ prezidentė, anglų k. mokytoja