« Atgal
Titulinis » Veiklos sritys » Neformalusis ugdymas » Renginiai » 2018-2019 m.m. renginiai »

Prancūzija kviečia mokytis!

2019-01-16
Prancūzija kviečia mokytis!

Sausio 15 d. susitikti su SiencePo Politikos Instituto atstove Pauline Couteau ir Prancūzų Instituto direktoriaus asistentė Giedre Bernotaite-Salfat į Šiaulių Didždvario gimnaziją rinkosi prancūzų kalbą  besimokantys mokiniai ir jų mokytojai. Renginyje dalyvavo mokiniai iš Šiaulių Didždvario, J. Janonio, S. Šalkauskio, „Saulėtekio“, Lieporių, Radviliškio Lizdeikos ir Šeduvos gimnazijų, Šiaulių „Rasos“ ir Medelyno progimnazijų. 

Susitikime buvo pristatyta Politikos Instituto istorija, studijų programos, kalbėta apie reikšmingą  šios aukštosios mokyklos vietą tarptautinėje arenoje. Vienas svarbiausių šio renginio akcentų – raginimas mokytis užsienio kalbų, juk jos atveria kelią į pasaulį. Diskusija vyko prancūzų kalba. Po pristatymo mokiniai turėjo puikią galimybę gauti atsakymus į juos dominančius klausimus, o susidomėjusių tikrai  buvo.

Tikimės, kad tokie susitikimai taps dažnesni ir padės mokiniams rasti savo kelią tarptautinėse pasaulyje pripažintose aukštosiose mokyklose.
Dėkoju Prancūzų institutui Vilniuje, Šiaulių Didždvario gimnazijai  ir visiems savo kolegoms, prancūzų kalbos mokytojams už  aktyvų dalyvavimą ir visapusišką  palaikymą.
 
Jūratė Šimkuvienė, prancūzų kalbos mokytoja