« Atgal
Titulinis » Veiklos sritys » Neformalusis ugdymas » Renginiai » 2018-2019 m.m. renginiai »

Erasmus+ projektas „2bEco“ Lenkijoje

2018-10-08
Erasmus+ projektas „2bEco“ Lenkijoje
Rugsėjo 24-28 dienomis biologijos mokytojas Aidas Bertulis ir III kl. mokiniai: Nojus Sungaila, Milda Bučiūnaitė, Eglė Genytė, Agnė Remeikaitė, Paula Vaidelauskaitė, dalyvavo jaunimo mainuose Lenkijoje. Be mūsų, lietuvių, projekte dalyvavo mokytojai ir mokiniai iš Turkijos, Rumunijos, Lenkijos. Projekto tema – ekologija.
Būdami Zakopanėje, aplankėme ekocentrą, Tatrų nacionalinio parko edukacinį centrą bei atlikome komandines užduotis, susijusias su ekologija. Pėsčiomis keliavome po Tatrų nacionalinį parką, daug jėgų pareikalavo kopimas ėjimas kalnuota vietove (beje, tai buvo fiziškai ir psichologiškai sunkiausia veikla šiame projekte).
Garsiojoje Krokuvoje taip pat atlikome komandines užduotis: apklausėme Krokuvos piliečius apie  miesto ekologinę būklę. Gauti rezultatai, deja, mus nuliūdino. Viena didžiausių įvardytų problemų – triukšmas, kurį sukelia važiuojantys automobiliai, turistų gausa. Be abejo, radome laiko, kad pristatytume savo šalies ekologines problemas, diskutavome, kaip galėtume susidariusią situaciją keisti.
Taigi, patobulinome savo anglų kalbos, darbo komandoje, bendravimo įgūdžius, įgijome daugiau žinių apie ekologiją, šalių partnerių kultūrą.
 
Paula Vaidelauskaitė, TB1 kl. mokinė
Nuotraukos: Zespół Szkół Społecznych w Kudowie-Zdroju im. Stanisława Moniuszki