« Atgal
2019-05-30
Seminaras
Gegužės 30 d. į Didždvario gimnaziją atvyko grupė kolegų iš Alytaus šv. Benedikto gimnazijos. Vizito tikslas - susipažinti su Tarptautinio bakalaureato diplomo programos vykdymo ypatumais Didždvario gimnazijoje, kuri šią programą vykdo nuo 2005 metų ir ją jau baigė 325 mokiniai. 
Kolegos alytiškiai stebėjo atviras pamokas, kurias vedė anglų k. mokytoja Tatjana Sviatkina bei gamtos mokslų pamoką, kurią vedė mokytojas Aidas Bertulis, o kolegos didždvariečiai noriai dalinosi įgyta patirtimi ir mokinių sėkmės istorijomis. Programos vykdymo ypatumus, skirtumus tarp vidurinio ugdymo programų, stojimo į Lietuvos ir užsienio universitetus bei dar ne vieną praktinį patarimą davė programos koordinatorė Rima Tamošiūnienė. Socialinės veiklos (angl. CAS) koordinatorius Paulius Baranauskas kalbėjo apie tokios veiklos prasmę tolimesniame programą baigusio mokinio gyvenime, pvz. savanorystės veikla, karjeros galimybės. Sviečiai turėjo progos susitikti ir pasikalbėti su diplomo programą ką tik užbaigusiais mokiniais bei dar beismokančiais, kurie paliko nuoširdų, šiltą, atvirų, mokančių argumentuotai pagrįsti savo nuomonę jaunuolių įspūdį ir, kaip išvykdama Alytaus šv. Benedikto gimnazijos direktorė Loreta Šerniene apibendrino: „Štai tokius mes ir įsivaizdavome esant tarptautinio bakalaureato programos mokinius!“
Susitikmo pabaigoje abiejų gimnazijų direktoriai pasirašė bendradarbiavimo sutartis, o mokytojai derinsis vizitą į svečius, į Alytaus šv. Benedikto gimanziją rudeniop. 
 
Tarptautinio bakalaureato diplomo programos koordinatorė Rima Tamošiūnienė