« Atgal
Titulinis » Veiklos sritys » Neformalusis ugdymas » Renginiai » 2018-2019 m.m. renginiai »

Susitikimas su Vytaute Milvydaite

2018-09-18
Susitikimas su Vytaute Milvydaite

Pirmąją rugsėjo savaitę TB1 kl. mokiniai per anglų k. pamoką susitiko su buvusia tarptautinio bakalaureato mokine Vytaute Milvydaite.  Vytautė papasakojo apie mokymąsi  gimnazijoje, apie tai, kaip jai  sekėsi mokytis pagal tarptautinio bakalaureato programą, apie savo dabartinį gyvenimą Londone. Dabar Vytautė  studijuoja mados vadybą, o prieš metus studijavo mados žurnalistiką. Vytautei teko priimti nelengvą sprendimą ir keisti  studijas, tačiau ji supranta, kad  tai padaryti privalėjo. Mergina  akcentavo, kad reikia nebijoti rizikuoti.

Vytautė  nuramino ir padrąsino mokinius dėl ateinančių dvejų metų, pasidalijo asmenine patirtimi. Mokiniai buvo nustebinti, jog mokydamasi Vytautė neturėjo laiko planavimo problemų, kad jai neteko patirti streso (kuo skundžiasi dažnas TB mokinys).

Šis susitikimas buvo labai naudingas mokiniams. Be abejo,  nauja programa, mokytojai, klasiokai vis dar kelia  dvejonių ir streso. Vytautės apsilankymas TB1 kl. mokiniams padėjo suprasti, jog viskas yra jų pačių rankose ir viską galima kontroliuoti, tik reikia norėti.

Patricija Gražulytė, TB1 kl.