« Atgal
Titulinis » Veiklos sritys » Neformalusis ugdymas » Renginiai » 2019-2020 m.m. renginiai »

Projektas „Youth media clubs“

2019-11-21
Projektas „Youth media clubs“

Spalio 25-31 d. Didždvario gimnazijos antrokai kartu su biologijos mokytoju Aidu Bertuliu dalyvavo lenkų organizuojamo Erasmus+ projekto „Youth media clubs“ trečiajame etape, kuris vyko Mudanya mieste, Turkijoje. Šis projektas yra tęstinis, todėl dalyvavo tų pačių šalių kaip ir praeitame etape (Lenkijos, Turkijos, Rumunijos, Bulgarijos, Lietuvos ir Graikijos) atstovai.

Šiame etape dalį informacijos ir nuotraukų apie Lietuvos ir kitų šalių lankytinas vietas projekte dalyvavusios komandos perkėlė į internetinį puslapį, kuris jau greitai taps prieinamas visiems. Būdami Turkijoje gimnazistai ne vien išmoko maketuoti puslapį, bet ir diskutavo apie saugų naršymą internete, įgijo žinių apie saugų elgesį internete.

Lankydamiesi Mudanya mieste, aplankė istorinius šio miesto objektus, paragavo tradicinio turkiško maisto. Be to, mokiniai džiaugėsi galimybe sudalyvauti tuo metu vykstančioje  Turkijos respublikinėje šventėje.

Dar laukia paskutinis projekto etapas - Bulgarija, o iki jo mokiniai turi  pabaigti ankstesniuose etapuose pradėtą darbą.

Matas Dambrauskas, Gražvilė Kalužinaitė, Marija Muningytė, Laurynas Budinas, II kl. mokiniai