« Atgal
Titulinis » Veiklos sritys » Neformalusis ugdymas » Renginiai » 2019-2020 m.m. renginiai »

Tyrėjų naktis naujose laboratorijose

2019-09-24
Tyrėjų naktis naujose laboratorijose

Gimnazijos gamtos mokslų mokytojai šių metų Tyrėjų nakties ypač laukė. Pirmiausia todėl, kad pagaliau gimnazijoje įrengtos naujos ir modernios chemijos, fizikos ir biologijos laboratorijos, antra, Tyrėjų naktis švenčia 15-os metų jubiliejų.

Į Tyrėjų nakties renginius aktyviausiai įsitraukė I klasių mokiniai. Per chemijos pamokas jie tyrė vandenį (mokytoja V. Savickaitė), per biologijos pamokas atliko praktikos darbą „Augalinių ir gyvūninių audinių tyrimas“ (mokytoja K. Muraškienė) ir dalyvavo Tyrėjų nakties protmūšyje (mokytoja D. Vaičekauskienė), per fizikos pamokas vyko į galimybių festivalio „Tavo PIN Kodas“ dirbtuves „Filmų valdymas smegenų bangomis“ (mokytoja R. Valčiukienė, klasių kuratorė D. Kukla).

II kl. mokinių fizikos pamoka „Radijo prietaisai ir jų atsiradimo istorija“ vyko Šiaulių Radijo ir televizijos muziejuje (mokytoja R. Valčiukienė). III kl. ir TB1 kl. mokiniai atliko praktikos darbus: „Judėjimo dėsnių tyrimai. Atvudo mašina“, „Dumblių foto taksio tyrimas“ (mokytojai: S. Pelanskis ir A. Bertulis).

Vakare gimnazijos ir miesto bendruomenė buvo pakviesta į video lektoriumą – ant gimnazijos fasado sienos buvo galima stebėti filmus astronomijos tema (mokytojas E. Adomaitis ir R. Ališauskas). 

Pavaduotoja  ugdymui Romualda Pupinytė