« Atgal
Rugsėjo 7 dieną gimnazijoje vyko Ugdymo karjerai diena. II klasių mokiniams profesinis veiklinimas (pažintiniai vizitai) buvo organizuoti miesto įmonėse, įstaigose:  UAB „Baltik vairas“, UAB „Venta LT“, UAB „Putokšnis“, lopšelyje-darželyje „Saulutė“. Kadangi daliai mokinių patraukli bankininko profesija, tad pakviestos SEB banko atstovės  mokinius supažindino su banko veikla, dirbančių žmonių profesijomis, mokė, kaip tinkamai elgtis su pinigais.
I klasių mokiniams karjeros pamokas vedė vyresniųjų klasių mokiniai, kurie pristatė savo svajonių profesijas, dalijosi patirtimi, kaip  siekti užsibrėžtų tikslų. I s klasės mokiniai kartu su geografijos, etikos ir lietuvių k. mokytojais vyko į Papilę, kur mokėsi komandos formavimo principų. 
Nemaža gimnazijos mokinių dalis dalyvavo ir pristatė savo veiklas parodoje „Ką veiki?“ 
                                                                                             
Profesijos patarėja L.Vielikėnienė
---
Ekskursija į UAB ,,Putokšnis”
Rugsėjo 7 d. mes, Šiaulių Didždvario gimnazijos II g klasės mokiniai, lankėmės PET ruošinių ir plastikinės taros gamybos įmonėje „Putokšnis“. Apsilankymas prasidėjo nuo pažinties  su įmonės istorija, jos veikla. Be to, turėjome galimybę pasivaikščioti po gamyklą, stebėti, kaip gaminami ruošiniai ir plastikinė tara. Tačiau visiems įdomiausia ekskursijos dalis – gautos komandinės užduoties įvykdymas: pagal pateiktą brėžinį turėjome surasti ir atpažinti butelį, paskaičiuoti, atsakyti į užduotus klausimus. Buvo tikrai smagu.  
Ieva Kucinaitė, II g kl. mokinė