« Atgal
2019-05-27
Šv. Velykos angliškai

Balandžio 29 d. IIg kl. mokinės: Adelė Taujanskaitė, Gabija Šveikauskaitė, Eglė Babrauskaitė ir Eva Buitvidaitė, Šiaulių apskrities Povilo Višinskio bibliotekos Amerikos skaitykloje suaugusiems žmonėms, norintiems išmokti anglų kalbą, organizavo užsiėmimą tema „Šv. Velykos“ Mokinės buvo paruošusios užduočių, žaidimų ir kitų smagių veiklų Velykų tema. Pirmiausia, Eglė ir Eva pristatė įdomių faktų apie Šv. Velykų šventimą įvairiose pasaulio šalyse, o Adelė ir Gabija suorganizavo Kahoot žaidimą.

 Kiek vėliau dalyviai turėjo užduotį – surasti Amerikos skaitykloje paslėptus margučius. Laimėjusi komanda gavo saldžių prizų. Kadangi gimnazijos mokinės ne pirmąkart organizavo užsiėmimus, pastebėjo, kad dalyviai anglų kalba buvo padarę nemažą pažangą, o tai tik leido geriau suprasti vieni kitus.

Antrokės prisipažino, kad irgi šio to išmoko: šįsyk jos drąsiau kalbėjo prieš auditoriją, atviriau bendravo su vyresniaisiais, pagilino savo anglų kalbos žinias. Merginos džiaugėsi prasmingai praleista diena.

Virginija Čelkonienė, anglų k. mokytoja