« Atgal
2018-10-24
Vokiečių kalbos savaitė
Vokiečių kalbos savaitė vyko spalio 22-26 dienomis. Ruoštis jai pradėjome iš anksto, tad manome, kad šių metų renginiai buvo tikrai įdomūs, ugdantys mokinių kūrybiškumą.
Per vokiečių k. ir technologijų integruotas pamokas „Deutsch verbindet“ mokiniai vokiškais motyvais nupynė daugiau nei šimtą draugystės apyrankių, kuriomis pasipuošė ne tik šią kalbą besimokantys, bet ir mokytojai. Visą savaitę vyko netradicinės vokiečių k. pamokos: pirmokai varžėsi greitakalbių konkurse, ketvirtokai vedė pamokas antrokams, trečiokai - pirmokams. Tradiciškai lankytasi Centro pradinėje mokykloje, kur pradinukams mūsų gimnazistai vedė linksmąsias vokiečių k. pamokėles.
Mokytojai buvo pakviesti vėlyvųjų pusryčių „Deutsches Frühstück“: jie gėrė Milchkaffee, valgė Brötchen mit Butter und Marmelade. Iš tvyrančios geros nuotaikos ir pozityvaus šurmulio buvo aišku, kad skanus maistas suburia žmones.
Ir dar vienas dalykas, visus  subūręs draugėn - tai foto siena „Deutsch verbindet“. Tiek mokiniai, tiek mokytojai mielai fotografavosi ir akimirką tapdavo vokietukais, vilkinčiais tautinius kostiumus.
Vokiečių k. savaitės renginius inicijavo ir juos organizavo vokiečių k. mokytojos - D. Staniulytė Ir D. Kukla.

Nuotraukos: Karolio Sniečkaus