« Atgal
Titulinis » Veiklos sritys » Neformalusis ugdymas » Renginiai » 2018-2019 m.m. renginiai »

„Žaidimo metodo taikymas siekiant įtvirtinti anglų kalbos žinias ir gebėjimus“

2019-05-21
„Žaidimo metodo taikymas siekiant įtvirtinti anglų kalbos žinias ir gebėjimus“

Gegužės 15 d. Lietuvos anglų kalbos mokytojų asociacija (LAKMA), JAV ambasada ir Šiaulių Didždvario gimnazijos anglų k. mokytoja Kristina Urbonienė pakvietė Lietuvos anglų kalbos mokytojus į praktinį seminarą „Žaidimo metodo taikymas siekiant įtvirtinti anglų kalbos žinias ir gebėjimus“. Seminaro lektorė – Cristina Berry, JAV ambasados kultūrinių mainų programos dalyvė, bendradarbiaujanti su Švietimo, mokslo ir sporto ministerija. Lektorė turi 13 metų darbo su įvairaus amžiaus mokiniais patirtį, kuria mielai dalijasi su Lietuvos mokytojais.

Seminaro tikslas – plėtoti pedagogų kompetencijas taikanti žaidybines veiklas, siekiant įtvirtinti mokinių anglų kalbos žinias ir gebėjimus tam tikro ugdymo proceso etapo pabaigoje. Seminaro metu dalyviai susipažino ir išbandė žaidimus, skirtus anglų kalbos žodynui, gramatikai ir sakytinei komunikacijai įtvirtinti. Lektorė pademonstravo, kaip mokinius sudominti anglų kalbos žodžių mokymusi taikant strategiją „Išbandyk praktiškai”. Be to, mokytojai patys gamino 3D išlankstomas kalbos mokymo priemones bei įrankius efektyvesniam mokymuisi.  Seminaro pabaigoje visi mokytojai gavo po komplektą stalo žaidimų (su metodinėmis rekomendacijomis).

Taigi praktinis seminaras buvo ne tik darbingas, bet ir žaismingas. Mokytojai, gavę daug patarimų, kaip pasigaminti žaidimus, kurie padėtų mokiniams įtvirtinti žinias ir gebėjimus, išsiskirstė su šypsena veide, pasirengę ugdymo procesą padaryti dar patrauklesnį.

Kristina Urbonienė, anglų kalbos mokytoja