Skatinant pedagogus, kiekvienais metais skiriama Kaštonų nominacija už tais mokslo metais parodytas iniciatyvas, kūrybiškumą, inovatyvumą.
MOKSLO METAI |
PEDAGOGO VARDAS, PAVARDĖ |
PAREIGOS |
2009–2010 m. m. |
Vincas Tamašauskas |
Matematikos mokytojas |
Lina Kneižienė |
Biologijos mokytoja |
|
Virginija Savickaitė |
Chemijos mokytoja |
|
Birutė Kuicienė |
Dailės mokytoja |
|
Ksavera Mankuvienė |
Muzikos mokytoja |
|
Olga Grišajeva |
Rusų k. mokytoja |
|
2010–2011 m. m. |
Tatjana Sviatkina |
Anglų k. mokytoja |
Sonata Dedūraitė |
Stebėsenos poskyrio vedėja |
|
Rasa Zvilnaitė |
Radijo klubo vadovė |
|
Danutė Norvaišienė |
Debatų klubo vadovė |
|
Danguolė Naraveckienė |
Socialinė pedagogė |
|
Romuladas Laugalis |
Šokio kolektyvo „Šėltinis“ vadovai |
|
Violeta Laugalienė |
||
Egidijus Adomaitis |
Fizikos mokytojas |
|
Sniegina Raubaitė |
Geografijos mokytoja |
|
Oksana Lukšaitė |
Klasių kuratorė |
|
2011–2012 m. m. |
Elena Skinkienė |
Anglų k. mokytoja |
Irena Žukauskienė |
Anglų k. mokytoja |
|
Olga Grišajeva |
Rusų k. mokytoja |
|
Julija Muningienė |
Klasių kuratorė |
|
Daiva Bukelytė |
IT mokytoja |
|
Karolis Grybauskas |
IT specialistas |
|
Laimutė Vielikėnienė |
Profesijos patarėja |
|
2012–2013 m. m. |
Jolanta Valančienė |
Lietuvių k. mokytoja |
Diana Virbickaitė |
Ekonomikos mokytoja |
|
Aistė Venclovienė |
Matematikos mokytoja |
|
Jolanas Baršauskas |
Technologijų mokytojas |
|
Audronė Zibalienė |
Technologijų mokytoja |
|
Jurgita Borusienė |
Klasių kuratorė |
|
Kęstutis Balynas |
Istorijos mokytojas |
|
Julius Paplauskas |
Ekonomikos mokytojas |
|
Virginija Savickaitė |
Chemijos mokytoja |
|
2013–2014 m. m. |
Monikai Jakubkaitė |
Klasių kuratorė |
Daiva Bukelytė |
IT mokytoja |
|
Janina Dombrovskienė |
Lietuvių k. mokytoja |
|
Ksavera Mankuvienė |
Muzikos mokytoja |
|
Jovita Ratnikienė |
Dailės mokytoja |
|
Irena Kvedarienė |
Sveikatos priežiūros specialistė |
|
Vaidas Bacys |
Direktorius, istorijos mokytojas |
|
Rūta Alminienė |
Anglų k. mokytoja |
|
Daiva Trijonienė |
Neformaliojo ir pagalbos skyriaus vedėja |
|
Rimvydas Ališauskas |
Muzikos vadovas |
|
2014–2015 m. m. |
Janina Dombrovskienė |
Lietuvių k. mokytoja |
Olga Grišajeva |
Rusų k. mokytoja |
|
Evaldas Daujotas |
Fizikos mokytojas |
|
Danguolė Kukla |
Klasių kuratorė |
|
Tatjana Sviatkina |
Anglų k. mokytoja |
|
Rima Tamošiūnienė |
TBDP koordinatorė |
|
Alla Chvostova |
Anglų k. mokytoja |
|
Paulius Baranauskas |
Istorijos mokytojas, Debatų klubo vadovas |
|
Jurgita Borusienė |
Klasių kuratorė |
|
Giena Kubiliūtė |
Istorijos mokytoja |
|
2015–2016 m. m. |
Danguolė Kukla |
Klasių kuratorė |
Julija Muningienė |
Klasių kuratorė |
|
Mindaugas Dabkevičius |
Kūno kultūros mokytojas |
|
Rima Kasiliauskienė |
Kūno kultūros mokytoja |
|
Lina Michailovienė |
Lietuvių k. mokytoja |
|
2016–2017 m. m. |
Paulius Baranauskas |
Istorijos mokytojas, Debatų klubo vadovas |
Eugenijus Buivydas |
Matematikos mokytojas |
|
Julija Muningienė |
Klasių kuratorė |
|
Virginija Savickaitė |
Chemijos mokytoja |
|
Jurgita Borusienė |
Klasių kuratorė |
|
Einora Lomeikienė |
Tėvų klubo prezidentė |
|
2017–2018 m. m. |
Daiva Bukelytė |
IT mokytoja |
Kristina Muraškienė |
Biologijos mokytoja |
|
Rima Dranickaitė |
Bibliotekos vedėja |
|
Alla Chvostova |
Anglų k. mokytoja |
|
Aistė Venclovienė |
Matematikos mokytoja |
|
Laima Vielikėnienė |
Profesijos patarėja |
|
Giena Kubiliūtė |
Istorijos mokytoja |
|
Rūta Nagelienė |
Psichologė |
|
Oksana Lukšaitė |
Klasių kuratorė |
|
Einora Lomeikienė |
Tėvų klubo prezidentė |