« Atgal
Titulinis » Naujienos »

„Geresnis pasaulis švietimo dėka?”

2020-09-29
„Geresnis pasaulis švietimo dėka?”

Rugsėjo 26 d. TB1 kl. mokiniai rinkosi į renginį „Geresnis pasaulis švietimo dėka?” susitikti su IB programos absolventais: Martynu Jaugelavičiumi (IB’9), Ieva Jaugelaviče  (IB’9) ir Viliumi Staražinsku (IB’13). Po trumpo susipažinimo su lektoriais, mokiniai buvo suskirstyti į tris grupes. Visos grupės turėjo galimybę išgirsti kiekvieno lektoriaus pranešimą.

Ieva pranešime  „Learning Doesn’t End With School. On life-long learning & personal development” papasakojo mokiniams, kokią naudą jai įgytos žinios mokantis pagal IB programą turėjo kopiant karjeros laiptais. Ji pabrėžė, jog mokymosi procesas niekad nesustoja ir kad tik mes patys esame atsakingi už savo sėkmę. Ieva paskatino mokinius stengtis išlįsti iš savo jaukumo zonos ir nebijoti gyvenime  išbandyti naujų dalykų.

Martynas pranešime „Gaining the necessary set of skills to endure challenging times. A mental approach” daug dėmesio skyrė  laiko planavimui. Jis akcentavo, kad būtina išmokti protingai ir naudingai naudoti savo laiką, suteikti pirmenybę darbams, kurie pastūmės tave arčiau tikslo.

Vilius pranešime „First steps into the unknown: how ‘stop and think’ moment can save a life” su mokiniais  pasidalijo, kaip  įgytos žinios jam padėjo mokantis universitete, padėjo prisitaikant prie naujos aplinkos. Vilius pasidalijo istorijomis, patarimais, kurie galėtų padėti mokiniams ateityje.

Išklausę visus pranešimus, mokiniai susirinko aptarti ir išsakyti savo nuomones ir, be abejo, padėkoti lektoriams. Šis renginys neabejotinai įkvėpė mokinius planuoti, mokyti  ir svajoti.

Neda Miltinytė, Agnietė Vyšniauskaitė, TB1 kl. mokinės