« Atgal
Titulinis » Naujienos »

Stovykla „Didždvarietis“

2020-09-04
Stovykla „Didždvarietis“

Didždvario gimnazijos pirmokai naujus mokslo metus pradėjo tradicinėje stovykloje „Didždvarietis“, kuri rugsėjo 2 d. vyko Šiaulių rajono Alksnyniškės kaime  įsikūrusioje „Napoleono“ stovyklavietėje.

Visada ši stovykla trukdavo dvi dienas, šįsyk dėl saugumo nutarta visas numatytas veiklas įveikti per vieną dieną. Džiugu, kad taip ir įvyko! Geros nuotaikos ir noro bendrauti bei bendradarbiauti nesutrukdė nei protarpiais prašniokščiantis lietus, nei reikalavimas laikytis saugaus atstumo ir dėvėti kaukes. Atskiruose nameliuose įsikūrusios pirmokų klasės žaidė susipažinimo žaidimus, rengė klasės prisistatymus, jiems buvo papasakota vienos seniausių Šiaulių miesto mokyklų istorija, pristatyta mokyklos savivaldos veikla, galimybės rinktis įvairius neformaliojo ugdymo klubus. 

Sugriežtinti higienos ir saugumo reikalavimai nesutrukdė pirmokams geriau pažinti vieniems kitus, o apsauginių kaukių dėvėjimas ir rankų dezinfekavimas neužgožė svarbiausio stovyklos tikslo – sustiprinti klasių bendrumą, pasiruošti naujų mokslo metų iššūkiams.

Rasa Zvilnaitė, neformalaus ugdymo mokytoja 

Nuotraukos: Gintarės Ramančionytės