« Atgal
Titulinis » Naujienos »

Nemokamos individualios psichologo konsultacijos Šiaulių miesto gyventojams

2020-09-17
Bendruomeniniai šeimos namai (Tilžės g. 22, VšĮ Šiaurės Lietuvos kolegija) pietiniame rajone kviečia gauti nemokamas individualias psichologo konsultacijas Šiaulių miesto gyventojams! 
Siūloma pagalbą asmenims, išgyvenantiems įvairius psichologinius sunkumus (vidinės būsenos ir emocinės savijautos sunkumai, nerimas, slegianti situacija mokykloje ar darbe, motyvacijos stoka, liūdesys, slegiančios mintys, asmeninės traumos, skyrybos, netektis, sunki liga, nerimas dėl COVID-19 pandemijos).
Individualios psichologo konsultacijos teikiamos suaugusiems ir vaikams nuo 7 m.:
  • Bendruomeniniuose šeimos namuose (Tilžės g. 22, VšĮ Šiaurės Lietuvos kolegija) – psichologė Donata Ulvydaitė;
  • Nuotoliniu būdu – psichologė Laura Urmelienė.
Nuo šiol individualią psichologo konsultaciją Jūs galite gauti tiesiog būdami namuose, darbe, mokykloje ar pietų pertraukos metu susisiekdami su psichologu internetu per kompiuterį ar išmanųjį telefoną (Skype, MSN, Viber programėlių pagalba). Tai puiki galimybė greitai ir patogiai gauti pagalbą.
Galbūt Jūs būnate su kūdikiu namie, vienas auginate vaikus, turite judėjimo sunkumų, tuomet tai puikus būdas pasiekti psichologą tiesiai iš savo namų.
Jei neturite sąlygų bendrauti iš namų – Jums pagelbės Bendruomeniniai šeimos namai pietiniame rajone, kur galėsite susisiekti su psichologu būdamas saugioje ir ramioje aplinkoje.
Vadovaujantis BDAR, užtikrinama saugi ir konfidenciali paslaugos kokybė nuotoliniu būdu.
Po registracijos susisiekiama asmeniškai ir suderinsimas patogus konsultacijos laikas.
Informacija teikiama - tel.: +370 673 32 642 ir el. paštu: bsn@slk.lt;